Skip to content Skip to footer
English EN Turkish TR

Hakkımızda

Soydaşlar Masa & Sandalye

Yaşam alanlarınız için kusursuz tasarımlar.

Ankara Siteler’de ahşap sandalye imalatçısı denilince ilk akla gelen firma…

Evlerde dekorasyonun tamamlayıcı bir parçası olarak bilinen sandalye en önemli eşya olarak kabul edilir. Bunun içinde insanlar sandalye ya da masa takımı alırken mutlaka sandalyelerin mobilyalarla ve evin konseptiyle uyumlu olmasına dikkat ederler. Sandalye tasarımından tutunda konforuna varıncaya kadar çok önemli bir eşya ancak bunu yalnızca evinizde kullanacağınız şeklinde düşünmemekte gerekiyor. Örneğin ofisiniz için alacağınız sandalyelerin kumaşından tutun da tasarımına varıncaya kadar mutlaka konulduğu yerdeki uyumu bozmaması gereklidir.

Yüksek kalitede mobilya üreterek uygun fiyata halkımıza sunabilmek için 1978 yılında Soydaşlar Masa & Sandalye adı ile sektöre girdik. Mobilya sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ile şuan köklü bir şirket olan Soydaşlar Masa & Sandalye firması olarak, Siteler Ankara’da aksesuar denilince ilk gösterilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız, müşteri mutluluğunu kendisine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, çalışanlarımıza da benimseterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?